Kobieta w relacjach

Przekonaj się, co możesz zmienić w swoim życiu

Przekonaj się, co możesz zmienić w swoim życiu

 • Czy chciałabyś zdjąć okulary, nałożone przez życie?
 • Czy jesteś ciekawa, czego możesz nie dostrzegać, co spostrzegasz inaczej niż inni?
 • Jak to może wpływać na jakość Twojego życia?

Dopóki nie wiemy, dlaczego nasze życie nie jest takie, jak byśmy chciały ? nie możemy tego zmienić

Co możesz zyskać?

 • Nowe spojrzenie na własne relacje ? dostrzeżesz w jakim stopniu ich jakość zależy od Ciebie
 • Wiedzę, co możesz zrobić, by rozpocząć zmianę
 • Odwagę działania
 • Wiedzę na temat swoich mocnych stron oraz wskazówki jak możesz z nich korzystać i jak je rozwijać
 • Wiedzę, o jakiej części siebie zapomniałaś
 • Przyjemność płynącą z odkrywania swoich zasobów i obcowania z samym sobą
 • Ogólnie rozumianą poprawę jakości życia

Co ryzykujesz?

Dowiesz się, że:

 • masz wpływ na swoje życie ? zmiana zależy od Ciebie, a to wymaga TWOJEGO działania i wysiłku,
 • masz zasoby, które mogą stanowić dla Ciebie samej oparcie, więc w wielu sytuacjach możesz poradzić sobie sama.

Dlaczego konie?

 • Konie reagują tylko na zachowanie ? jeśli nie jest spójne i jednoznaczne ? pokażą to. Są za duże, by je przestawić czy przeciągnąć, gdy perswazja nie skutkuje.
 • Konie są zupełnie odporne zarówno na nasze powłóczyste spojrzenia, jak i naburmuszoną minę, z której nasi bliscy potrafią już nieźle czytać. Konie się NIE DOMYŚLAJĄ!
 • Koniom jest wszystko jedno, czy przyjedziesz najnowszym modelem samochodu, czy autobusem. Nie umieją czytać, więc wizytówki nie robią na nich wrażenia. Nie śledzą trendów w modzie i nie potrafią ocenić wartości logotypów.

Dlatego konie mogą stanowić lustro sposobu, w jaki zachowujemy się wobec innych.

Liczba uczestników w jednej grupie warsztatowej

%

Udział zajęć praktycznych

%

Średnia ocena satysfakcji

Łączna liczba lat doświadczenia trenerów

Bezpieczeństwo i komfort

Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie w kontakcie z końmi, czy nigdy nie miałaś z nimi do czynienia. Nie będziesz ich dosiadać. Jeśli nawet boisz się tych zwierząt ? to nie jest przeciwskazanie do udziału w warsztacie.

O Twoje bezpieczeństwo dba wysoko wykfalifikowana kadra z dogłębną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego.

Bardzo małe grupy gwarantują uczestnikom komfortowe warunki do wglądu w siebie i refleksji, a także poświęconą uwagę prowadzących i indywidualne traktowanie.

Czy pamiętasz sytuację, gdy założyłaś okulary z barwionym szkłem? Niebieskie, zielone, grafitowe, różowe ? działają jak filtry zmieniające barwy świata. Po chwili zapomniałaś, że masz je na nosie i wydawało Ci się, że  rzeczywistość  naprawdę tak wygląda ? że jest inaczej przypomniałaś sobie dopiero wtedy, gdy je zdjęłaś!  

Wychowanie jakie otrzymałaś, zdobywana wiedza, doświadczenia życiowe, budowane w trakcie życia przekonania i nastawienia również budują filtry, przez które patrzysz na świat. To właśnie od tych filtrów, a ściślej ? od tego z czego są zbudowane, zależy Twoje myślenie o świecie, innych ludziach i sobie samej. Twoje myślenie jest podstawą działań i decyzji, jakie podejmujesz każdego dnia.

Czy chciałabyś zdjąć okulary, nałożone przez życie?  Czy jesteś ciekawa, czego możesz nie dostrzegać, co spostrzegasz inaczej niż inni? Jak to może wpływać na jakość Twojego życia?

Cena za osobę: 650 zł brutto

Zapisz się na szkolenie

Dane do kontaktu

Dorota Dałkowska
tel. 662 141477
dorota.dalkowska@pensjonatenklawa.eu

Adres: Borkowice 11a, 55-120 Oborniki Śląskie

Prowadzący

Dorota Dałkowska

Konsultant w zakresie strategii. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz londyńskiej Business School University of Greenwich. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii dla organizacji różnej wielkości, począwszy od korporacji, na lokalnych stowarzyszeniach zakończywszy.

Od dzieciństwa pasjonatka koni, właścicielka Enklawy ? unikalnego miejsca, stworzonego po to, by konie i ludzie mogli wspólnie cieszyć się życiem.

Wychowawca koni, z ponad 30-letnim doświadczeniem w szkoleniu koni, a także wspieraniu par człowiek-koń w budowaniu wzajemnych relacji.

Agnieszka Fornalczyk

Doktor psychologii pracy i organizacji, specjalistka psychologii  zarządzania oraz komunikacji (certyfikat Central Connecticut State University, New Britain). Wykładowca akademicki (UWr, PWr) i autorka wielu publikacji.

Założycielka grupy HR Projekt, doświadczony praktyk, konsultant, coach-supervisor, certyfikowany trener biznesu (od 1992r) oraz autorka wielu projektów szkoleniowych,  m. in. w zakresie problematyki kierowania zespołem, przywództwa, komunikacji społecznej, realizowanych dla wielu różnorodnych organizacji.

Dotychczas przeszkoliła ponad 8000 osób pracujących na różnych szczeblach w kilkudziesięciu instytucjach.

Miłośniczka zwierząt głęboko przekonana, że ?koń prawdę Ci powie?.

Anetta Pereświet-Sołtan

Psycholog społeczny i pedagog, trener biznesu, coach managementu, adiunkt Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalistka w zakresie psychologii zarządzania i organizacji oraz komunikacji interpersonalnej.

Autorka lub współautorka wielu projektów szkoleń indywidualnych oraz grupowych dla firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Posiada bardzo duże doświadczenie w szkoleniu grupowym kadry menadżerskiej różnych szczebli, a także pracy indywidualnej z menadżerami.

Autorka artykułów naukowych, komentator wydarzeń społecznych w mediach (głównie TVN, a także TVP oraz Polskie Radio Wrocław, RMF, Radio ZET, Gazeta Wrocławska, portal Money.pl; wyróżniana tytułem Eksperta Medialnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej).