Swobodnie jak u siebie.

Wygodnie jak w hotelu.

Aktywny wypoczynek

 Rowerowy weekend ze znajomymi? Nordic walking po pagórkach porośniętych sadami, wśród malowniczych wąwozów i lasów? Miłośnicy turystyki oraz sportów rowerowych mają do dyspozycji setki kilometrów tras prowadzących przez atrakcyjne krajobrazowo oraz turystycznie miejsca regionu. 

„Kocie Góry” to potoczna nazwa Wzgórz Trzebnickich. W większości jest to pas spiętrzonych wzniesień morenowych, ciągnący się około 60 km.  Główny wał Wzgórz Trzebnickich o wysokości 200-250 m n.p.m. zaznacza się wyraźnie w krajobrazie regionu i jest otoczony obszarami nizinnymi – od południa pradoliną Odry i od północy pradoliną Baryczy. 

 

Noclegi

Dysponujemy czterema pokojami 2-osobowymi, ze wspólną przestrzenią (w pełni wyposażona kuchnia, przestronny stół, część wypoczynkowa z filmoteką DVD, grami planszowymi i książkami).

Z okien pokojów rozpościera się widok na łąki
z pasącymi się końmi i wzgórza porośnięte sadami,
a także obramowany starodrzewem strumień, wyznaczający południową granicę Enklawy.

Można wynająć tylko dla siebie cały pensjonat, który świetnie sprawdza się na spokojne imprezy rodzinne, spotkania z przyjaciółmi, czy miejsce noclegowe dla osób zwiedzających Wrocław.

Pensjonacie Enklawa nie prowadzimy działalności gastronomicznej. Na życzenie gości, po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy zorganizować dowóz smacznych i zdrowych posiłków.  

Ognisko i grill

Ognisko umiejscowiliśmy w załomie strumienia.  Jest tam zadaszony stół, a do przyrządzania ogniskowych potraw zapewniamy kociołek oraz wiszący ruszt, a także szpikulce na kiełbaski. Dla tych gości, którzy wolą wypoczywać i jeść, ale niekoniecznie lubią gotować, polecamy pyszne dania ogniskowe: żurek, bigos czy gulaszową, wedle smaku.

Miłośnikom grilla oferujemy możliwość skorzystania z grilla gazowego, na którym można przygotowywać potrawy, siedząc w wygodnym miejscu pod wiatą z widokiem na ogród, a na chłodne dni mamy dla gości pensjonatu lampy grzewcze i koce, które zapewnią ciepło i komfort.

Cennik

Z uwagi na zalecenia sanitarne związane z walką z COVID-19, podjęliśmy decyzję o wynajmie pensjonatu jednorodnej grupie gości. W praktyce oznacza to, iż wynajęcie choćby jednego pokoju skutkuje zarezerwowaniem całego pensjonatu. Mamy nadzieję, że dzięki temu ryzyko przeniesienia wirusa w ramach wszystkich gości pensjonatu jest znacząco redukowane. W związku z powyższym, ceny usług w naszym pensjonacie uległy lekkiej zmianie i wyglądają tak, jak poniżej. Mamy nadzieję, iż odbierzecie Państwo te zmiany pozytywnie.

Obecnie obowiązujące ceny to:

900 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 10 osób, do dyspozycji zostaną oddane 4 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem, w 2 pokojach 1-osobowe dostawki. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

750 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 8 osób, do dyspozycji zostaną oddane 4 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem
i 1-osobową dostawką. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

600 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 6 osób, do dyspozycji zostaną oddane 3 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

450 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 4 osób, do dyspozycji zostaną oddane 2 pokoje, każdy z własną łazienką, podwójnym łóżkiem.
Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

400 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 2 osób, do dyspozycji zostanie oddany 1 pokój z własną łazienką, podwójnym łóżkiem.
Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej.  

 

Jak zawsze, serdecznie zapraszamy do wizyty u nas!

Galeria

Enklawa spokoju i ciszy

Zakątek Kocich Gór zatopiony w wązowach, łąkach i lasach

Komfort i klimat wypoczynku

Wnętrza zaprojektowane po to, by w spokoju i ciszy zregenerować siły

Rowerzyści mile widziani

Idealne miejsce do rodzinnej oraz zaawansowanej turystyki rowerowej

Spokojny sen

Klimatyczne i komfortowe pokoje. Każdy w innej stylistyce, aby nie nudziły się częste powroty.

Miejsce spotkań z jeździectwem

Bezpiecznie i kompetentnie pomożemy rozwijać Ci swoje umiejętności jeździeckie

Miejsce spotkań z końmi

W bezpiecznym i komfortowym otoczeniu nauczymy Cię obcować z końmi