Swobodnie jak u siebie.

Wygodnie jak w hotelu.

Aktywny wypoczynek

 Rowerowy weekend ze znajomymi? Nordic walking po pagórkach porośniętych sadami, wśród malowniczych wąwozów i lasów? Miłośnicy turystyki oraz sportów rowerowych mają do dyspozycji setki kilometrów tras prowadzących przez atrakcyjne krajobrazowo oraz turystycznie miejsca regionu. 

„Kocie Góry” to potoczna nazwa Wzgórz Trzebnickich. W większości jest to pas spiętrzonych wzniesień morenowych, ciągnący się około 60 km.  Główny wał Wzgórz Trzebnickich o wysokości 200-250 m n.p.m. zaznacza się wyraźnie w krajobrazie regionu i jest otoczony obszarami nizinnymi – od południa pradoliną Odry i od północy pradoliną Baryczy. 

 

Noclegi

Dysponujemy czterema pokojami 2-osobowymi, każdy w własną łazienką, połączonych wspólną przestrzenią (w pełni wyposażona kuchnia, przestronny stół, część wypoczynkowa z filmoteką DVD, grami planszowymi i książkami). Wychodząc naprzeciw potrzebom Gości w 2 pokojach diodaliśmy dostawki, co umożliwia jednoczesny pobyt w Enklawie 10 osób. 

Z okien pokojów rozpościera się widok na łąki
z pasącymi się końmi i wzgórza porośnięte sadami,
a także obramowany starodrzewem strumień, wyznaczający południową granicę Enklawy.

Można wynająć tylko dla siebie cały pensjonat, który świetnie sprawdza się na spokojne imprezy rodzinne, spotkania z przyjaciółmi, czy miejsce noclegowe dla osób zwiedzających Wrocław. 

W Pensjonacie Enklawa nie prowadzimy działalności gastronomicznej. Na życzenie gości, po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy zorganizować dowóz smacznych i zdrowych posiłków.  

Ognisko i grill

Ognisko umiejscowiliśmy w załomie strumienia.  Jest tam zadaszony stół, a do przyrządzania ogniskowych potraw zapewniamy kociołek oraz wiszący ruszt, a także szpikulce na kiełbaski. Dla tych gości, którzy wolą wypoczywać i jeść, ale niekoniecznie lubią gotować, polecamy pyszne dania ogniskowe: żurek, bigos czy gulaszową, wedle smaku.

Miłośnikom grilla oferujemy możliwość skorzystania z grilla gazowego, na którym można przygotowywać potrawy, siedząc w wygodnym miejscu pod wiatą z widokiem na ogród, a na chłodne dni mamy dla gości pensjonatu lampy grzewcze i koce, które zapewnią ciepło i komfort.

Cennik

Enklawę wynajmujemy zawsze jednorodnej grupie gości. W praktyce oznacza to, iż wynajęcie choćby jednego pokoju skutkuje zarezerwowaniem całego pensjonatu. Dzięki temu nasi Goście mogą czuć się swobodnie zarówno w wygodnych pokojach, jak i podczas korzystania z klimatycznej części wspólnej. 

Enklawa działa w formule agroturystyki, co oznacza, że nie mamy całodobowej recepcji. Za to na miejscu powitają Państwa gospodarze, którzy zadbają o to, by Państwa pobyt u nas był komfortowy i przyjemny.

Przy pobytach dłuższych niż 3 doby oferujemy atrakcyjne rabaty, zależne od liczby gości i długości pobytu – zachęcamy do zadanie indywidualnego zapytania. 

Obecnie obowiązujące ceny podstawowe dla pobytów w Enklawie to:

990 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 10 osób, do dyspozycji zostaną oddane 4 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem, w 2 pokojach 1-osobowe dostawki. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

890 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 8 osób, do dyspozycji zostaną oddane 4 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem
i 1-osobową dostawką. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

790 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 6 osób, do dyspozycji zostaną oddane 3 pokoje, każdy z własną łazienką i podwójnym łóżkiem. Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

590 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 4 osób, do dyspozycji zostaną oddane 2 pokoje, każdy z własną łazienką, podwójnym łóżkiem.
Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej. 

490 zł za dobę wynajęcia pensjonatu dla 2 osób, do dyspozycji zostanie oddany 1 pokój z własną łazienką, podwójnym łóżkiem.
Do tego nielimitowany dostęp do strefy wspólnej.  

 

Jak zawsze, serdecznie zapraszamy do wizyty u nas!

Galeria

Enklawa spokoju i ciszy

Zakątek Kocich Gór zatopiony w wązowach, łąkach i lasach

Komfort i klimat wypoczynku

Wnętrza zaprojektowane po to, by w spokoju i ciszy zregenerować siły

Rowerzyści mile widziani

Idealne miejsce do rodzinnej oraz zaawansowanej turystyki rowerowej

Spokojny sen

Klimatyczne i komfortowe pokoje. Każdy w innej stylistyce, aby nie nudziły się częste powroty.

Miejsce spotkań z jeździectwem

Bezpiecznie i kompetentnie pomożemy rozwijać Ci swoje umiejętności jeździeckie

Miejsce spotkań z końmi

W Enklawie możesz doświadczyć magii kontaktu z koniem.