Lustro lidera

Przekonaj się, co naprawdę myślą o Tobie inni

Przekonaj się, co naprawdę myślą o Tobie inni

Tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak są odbierani przez otoczenie, bez uśrednień w testach i bez zniekształceń informacji zwrotnej zapraszamy na unikalne warsztaty, których celem jest trening siły osobowości oraz umiejętności społecznych.

Dla kogo?

Dla osób pełniących role kierownicze na różnych szczeblach.

Dla szefów zespołów projektowych.

Dla scrummasterów.

Po co?

Rozwijanie świadomości własnego potencjału lidera.

Uchwycenie perspektywy członków zespołu.

Modyfikowanie przekonań i postaw przywódczych.

Rozwijanie i wzmacnianie umiejętności efektywnego zarządzania zespołem.

Bezpieczeństwo i komfort

Zajęcia odbywają się w formie warsztatów ? praktycznych ćwiczeń z udziałem koni, pod okiem doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są całkowicie bezpieczne i adresowane do osób, dla których będzie to pierwsza styczność z końmi, jak i dla tych, którzy mieli już kontakt z jeździectwem. Warsztat nie obejmuje jazdy konnej.

Warsztaty są zindywidualizowane i prowadzone w małych grupach (najczęściej 4-osobowych).

Każdy z uczestników bierze czynny udział we wszystkich ćwiczeniach i otrzymuje zindywidualizowaną informację zwrotną i wskazówki rozwojowe.

Liczba uczestników w jednej grupie warsztatowej

%

Udział zajęć praktycznych

%

Średnia ocena satysfakcji

Łączna liczba lat doświadczenia trenerów

Prowadzący

Dorota Dałkowska

Konsultant w zakresie strategii. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz londyńskiej Business School University of Greenwich. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii dla organizacji różnej wielkości, począwszy od korporacji, na lokalnych stowarzyszeniach zakończywszy.

Od dzieciństwa pasjonatka koni, właścicielka Enklawy ? unikalnego miejsca, stworzonego po to, by konie i ludzie mogli wspólnie cieszyć się życiem.

Wychowawca koni, z ponad 30-letnim doświadczeniem w szkoleniu koni, a także wspieraniu par człowiek-koń w budowaniu wzajemnych relacji.

Agnieszka Fornalczyk

Doktor psychologii pracy i organizacji, specjalistka psychologii  zarządzania oraz komunikacji (certyfikat Central Connecticut State University, New Britain). Wykładowca akademicki (UWr, PWr) i autorka wielu publikacji.

Założycielka grupy HR Projekt, doświadczony praktyk, konsultant, coach-supervisor, certyfikowany trener biznesu (od 1992r) oraz autorka wielu projektów szkoleniowych,  m. in. w zakresie problematyki kierowania zespołem, przywództwa, komunikacji społecznej, realizowanych dla wielu różnorodnych organizacji.

Dotychczas przeszkoliła ponad 8000 osób pracujących na różnych szczeblach w kilkudziesięciu instytucjach.

Miłośniczka zwierząt głęboko przekonana, że ?koń prawdę Ci powie?.

Anetta Pereświet-Sołtan

Psycholog społeczny i pedagog, trener biznesu, coach managementu, adiunkt Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalistka w zakresie psychologii zarządzania i organizacji oraz komunikacji interpersonalnej.

Autorka lub współautorka wielu projektów szkoleń indywidualnych oraz grupowych dla firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Posiada bardzo duże doświadczenie w szkoleniu grupowym kadry menadżerskiej różnych szczebli, a także pracy indywidualnej z menadżerami.

Autorka artykułów naukowych, komentator wydarzeń społecznych w mediach (głównie TVN, a także TVP oraz Polskie Radio Wrocław, RMF, Radio ZET, Gazeta Wrocławska, portal Money.pl; wyróżniana tytułem Eksperta Medialnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej).

Inne warsztaty

Kobieta w relacjach

Przekonaj się, co możesz zmienić w swoim życiu

Koń, jaki jest, każdy widzi

Dowiedz się, jaki koń jest naprawdę?

Zaklinacze koni

Spróbuj porozumieć się z koniem